logo32

Новорічна акція від страхової компанії «Український фінансовий альянс»

Напередодні Нового року СК «Український фінансовий альянс» заснувала акцію для автомобілістів.

Дата початку акції: 10.12.2013 року

Дата закінчення акції: 28.02.2014 року

До 28 лютого 2014 р. уклавши договір КАСКО зі строком дії на рік, клієнт отримує для свого автомобіля 2 додаткові місяці страхового захисту в подарунок.

Паралельно з цією акцією, діють дві інші:

при купівлі договору КАСКО - гарантія безкоштовної евакуації авто;

поліс страхування від нещасного випадку водія та пасажирів у подарунок.

Наближаються Новорічні та Різдвяні свята, на які багато українців планують відпочити, як в Україні, так і за кордоном. Напередодні Нового 2014 року Страхова компанія «Український фінансовий альянс» вирішила порадувати клієнтів, оголосивши про проведення акції «Зимові канікули».

Зимовий відпочинок буде більш спокійним та приємним, якщо Ви будете впевнені в своєму захисті та захисті Вашого майна під час зимових канікул. З 10 грудня 2013 року по 28 лютого 2014 року можна укласти договір страхування за програмою «Зимові канікули – експрес страхування майна» зі знижкою - 20%, а договір подорожуючих Україною або за кордон зі знижкою - 15%.

Пакети послуг СК «Український фінансовий альянс» за договорами подорожуючих покривають невідкладну допомогу: витрати на лікування; витрати на транспортування Застрахованої особи до постійного місця проживання у разі раптової хвороби або нещасного випадку; витрати на подорож на утримання і ночівлю однієї особи що супроводжує Застраховану особу, якщо Застрахована особа внаслідок раптової хвороби чи нещасного випадку не може самостійно повернутися для подальшого лікування до постійного місця проживання; витрати на репатріацію тіла в разі смерті Застрахованої особи до місця колишнього проживання, інші витрати, передбачені Договором страхування. Також є можливість застрахуватися від втрати багажу(пошкодження, знищення, крадіжка, грабіж), наслідків нещасного випадку (втрата працездатності, інвалідність, смерть).

Якщо квартира на час поїздки залишається без нагляду, гарантією спокою стане договір страхування «Зимові канікули – експрес страхування майна», який захистить Ваше майно від пожежі, вибуху, пошкодження водою, та ін. Разом з тим, в рамках цієї програми страхується Ваша цивільна відповідальність за шкоду, заподіяну третім особам.