logo32

Рішення Комітету НБУ від 21.01.2022 №2188-рк про анулювання всіх Ліцензій

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності від 14.12.2020 р.

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності від 16.12.2019 р.

 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАБУТТЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА  ДОМІНУЮЧИЙ КОНТРОЛЬНИЙ ПАКЕТ АКЦІЙ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «СТРАХОВА КОМПАНІЯ  «УКРАЇНСЬКИЙ ФІНАНСОВИЙ АЛЬЯНС»

 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАБУТТЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА  ДОМІНУЮЧИЙ КОНТРОЛЬНИЙ ПАКЕТ АКЦІЙ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «СТРАХОВА КОМПАНІЯ  «УКРАЇНСЬКИЙ ФІНАНСОВИЙ АЛЬЯНС» (підписано ЕЦП)

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності від 28.12.2018 р.

 

Інформація для маломобільних груп населення

Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «Український фінансовий альянс» повідомляє, що приміщення головного офісу у якому здійснюється обслуговування клієнтів:
1. Обстежене фахівцем з питань технічного обстеження будівель та споруд на відповідність їх державним будівельним нормам, правилам і стандартам, а саме ДБН В.2.2-17:2006 «Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення», затвердженими Наказом Мінбуду від 02.11.2006 р. № 362, що підтверджується відповідним документально оформленим Звітом та Висновком.
2. Відповідно Звіту та Висновку приміщення головного офісу Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «Український фінансовий альянс» доступне для маломобільних груп населення та відповідає державним будівельним нормам, правилам і стандартам (ДБН В.2.2-17:2006 «Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення»)
3. Інформація про умови доступності приміщення для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення розміщені у місцях, доступних для візуального сприйняття клієнтом (споживачем), а саме біля входу приміщення та у приміщенні.

 

СК «Український фінансовий альянс» успішно втілила в життя ще один свій проект роботи з банками – отримала акредитацію у ПАТ «ВЕРНУМ БАНК». СК «Український фінансовий альянс» пройшла встановлену банком процедуру акредитації і відповідає вимогам ПАТ «ВЕРНУМ БАНК» до страхових компаній, таким як фінансова стійкість і платоспроможність, а також іншим вимогам банку. Підписання договору про співробітництво збільшує плідну співпрацю та взаємовигідні відносини між СК «Український фінансовий альянс» та провідними банківськими установами України. Відтепер у клієнтів ПАТ «ВЕРНУМ БАНК» є унікальна можливість отримувати якісні страхові послуги по наступних видах страхування:

 • страхування авто відповідальності;
 • страхування від нещасного випадку;
 • страхування заставного майна (автомобілів, іпотеки);
 • фінансових та інших ризиків згідно з банківськими програмами обслуговування клієнтів.

Послуги СК «Український фінансовий альянс» будуть доступні для приватних і корпоративних клієнтів у всіх відділеннях банку. В планах СК «Український фінансовий альянс» продовжувати шукати шляхи та налагоджувати нові відносини з кращими банками України.

 • ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ АКЦІОНЕРІВ 04 ЛИПНЯ 2016р.
 • ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ АКЦІОНЕРІВ 31 ТРАВНЯ 2016р.
 • ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ АКЦІОНЕРІВ 29 КВІТНЯ 2016р.
 • ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ АКЦІОНЕРІВ 23 БЕРЕЗНЯ 2016р.
 • ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ АКЦІОНЕРІВ 21 ГРУДНЯ 2015р.
 • ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ АКЦІОНЕРІВ 29 ЖОВТНЯ 2015р.
 • СК «Український фінансовий альянс» уклала договір про співпрацю з компанією «Авто-Актив» - офіційним дилером Infiniti (Інфініті) в Україні. Тепер у СК «Український фінансовий альянс» з'явилася можливість продавати, в автосалоні «Інфініті», поліси за програмами КАСКО, обов'язкової та добровільної «автоцивілки», а також поліси страхування від нещасного випадку. Крім того, СК «Український фінансовий альянс» і компанія «Авто-Актив» домовилися про проведення спільних партнерських програм. Купівля поліса в «Інфініті» дозволить клієнтові заощадити час і гроші, оскільки страхувальникам надається додатковий сервіс - оформлення поліса на території автосалону, що дозволяє власникові щойно придбаної машини виїхати за ворота автосалону вже повністю захищеним. Довідка: ПрАТ «СК «Український фінансовий альянс» зареєстрована 07.03.2003 року. Компанія має ліцензії Держкомфінпослуг на здійснення 15 видів добровільного та обов'язкового страхування
 • В серпні 2012 року ПрАТ СК «Український фінансовий альянс» було сплачено страхове відшкодування по застрахованому транспортному засобу ACURA MDX (пошкодження лобового скла) в розмірі 9 096,63 грн..
 • На початку липня 2012 року ПрАТ СК «Український фінансовий альянс» пройшла акредитацію та прийнята до програми співробітництва ПАТ «Фортуна – банк».
 • Наприкінці липня 2012 року між ПрАТ СК «Український фінансовий альянс» та ПАТ «АТП Атлант» було укладено Генеральний договір про співпрацю. Це надає можливість отримання Страхувальниками якісного відновлювального ремонту пошкоджених в результаті страхової події транспортних засобів.
 • В липні 2012 року ПрАТ СК «Український фінансовий альянс» було сплачено страхове відшкодування по застрахованому транспортному засобу COBO SOA – 40 в розмірі 117 936,95 грн..
 • ПрАТ СК «Український фінансовий альянс» отримано нагороду та визнання в номінації «Підприємство року за 2011 рік – національний рівень» міжнародним економічним рейтингом «Ліга кращих» (www.businessukraine.net)..