logo32

Страхування побутової техніки в мережі магазинів eldorado

Деталі та опис продуктів розміщені у розділі «Послуги»

Cтрахування майна від пожежі, стихійних лих та інших небезпек

Договори страхування майна укладаються на підставі Ліцензій АВ № 082382 та АВ № 082381 від 17.07.2006 року у відповідності до "Правил добровільного страхування майна" та "Правил добровільного страхування від вогневих ризиків та ризиків стихійних явищ", що діють в СК «Український фінансовий альянс».

Об'єктом страхування є майнові інтереси Страхувальника, пов'язані з володінням, користуванням та розпорядженням наступним майном:

Подробнее...

Страхування автотранспорту (КАСКО)

Договори страхування наземного транспорту укладаються на підставі Ліцензії АВ №082379 від 17.07.2006 року та відповідно до "Правил добровільного страхування наземного транспорту (крім залізничного)", які діють в СК «Український фінансовий альянс».

Об'єктом страхування є майнові інтереси, пов'язані з транспортними засобами (ТЗ) (автомобілі, мотоцикли, причепи і т.і.), в т.ч. додаткове обладнання та устаткування, які належать Страхувальнику на правах власності, користування чи розпорядження.

Страховими випадками є:

Подробнее...

Cтрахування вантажів та багажу

Договори страхування вантажів та багажу укладаються на підставі Ліцензії АВ № 082380 від 17.07.2006 року та відповідно до "Правил добровільного страхування вантажів та багажу", які діють в СК «Український фінансовий альянс».

Об'єктом страхування є майновий інтерес Страхувальника, пов'язаний з володінням, користуванням і розпорядженням вантажами та багажем.

Договір страхування може бути укладений по одному з нижченаведених варіантів:

Подробнее...

Обов’язкове страхування врожаю сільськогосподарських культур і багаторічних насаджень

  • Договори страхування по обов’язковому страхуванню врожаю сільськогосподарських культур і багаторічних насаджень державними сільськогосподарськими підприємствами, врожаю зернових культур і цукрових буряків сільськогосподарськими підприємствами всіх форм власності укладаються на підставі Ліцензії АВ № 082339 та відповідно до Постанови КМУ № 1000 від 11.07.2002 року.
  • Договори страхування по обов’язковому особистому страхуванню працівників відомчої (крім тих, які працюють в установах і організаціях, що фінансуються з Державного бюджету України) та сільської пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд) укладаються на підставі Ліцензії АВ № 082135 та відповідно до Постанови КМУ № 232від 03.04.1995 року.

Подробнее...

Страхування фінансових ризиків

Договори страхування фінансових ризиків укладаються на підставі Ліцензії АВ № 082385 від 17.07.2006 року та відповідно до "Правил добровільного страхування фінансових ризиків", які діють в СК «Український фінансовий альянс».

Об'єктом страхування є майнові інтереси Страхувальника, пов`язані з матеріальними збитками Страхувальника внаслідок невиконання (неналежного виконання) контрагентами Страхувальника зобов’язань за Договорами (контрактами), які уклав з ними Страхувальник.

Подробнее...